Rendkívüli szünet

Megjelent: 2020. március 18. szerda

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat közgyűlése hatáskörében eljáró Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármesterének 8/2020. (III.18.) számú határozata alapján az Önkormányzat fenntartásában működő Óvodákban 2020. március 19. napjától rendkívüli szünetet rendel el - kivéve a Tolna Utcai Óvoda székhelyintézménye és a Napsugár Óvoda Nefelejcs Tagintézménye – a Határozat visszavonásáig.

A Határozat értelmében a Szárazréti Óvoda is zárva tart.

Amennyiben a szülők nem tudják gyermekük felügyeletét biztosítani, a Tolna Utcai Óvodában kérhetik gyermekük számára az ellátást. Igényüket az ellátó óvoda vezetőjénél kell jelezni az ellátás megkezdésének napját megelőző napon 12.00 óráig.

Tisztelettel kérem, a járványügyi helyzetre való tekintettel fontolják meg szükséges-e gyermeküket közösségbe vinni! Aki tud, maradjon otthon!

                                                                                                               

                                                                                                                       Óvodaigazgató

Tájékoztatjuk, hogy weboldalunk sütiket (cookie) használ. Az oldal további használatával hozzájárul a cookie-k tárolásához és használatához.