Tudnivalók az óvoda ügyeleti nyitásával kapcsolatban

Megjelent: 2020. május 08. péntek

Tisztelt Szülők!

A  Polgármester Úr tájékoztatójában megjelentek szerint május 11. napjától az óvodánk is fogadja gyermekeket a 152/2020. (IV.27.) kormányrendelet szerint:
- csoportonként 5 fő
- a szülők írásban nyilatkoznak, hogy gyermekük fertőző betegségben nem szenved (nyomtatvány van az óvodában)
- igényüket az előző munkanapon 9.00 óráig kell jelezni az óvoda Mail címén: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Óvodaigazgató

Szárazréti Óvoda
8000 Székesfehérvár, Farkasvermi u. 1.
Tel.: 06-22/315-513, 06-70/380-9538